1.7.2019

Bylo třeba si pořádně odpočinout, takže vstávám až před 9. 😉 Pak mám video hovor s našima a ségrou. Následuje light snídaně na hostelu a seznam jídla na další dny. Mám v plánu dojít do Kennedy Meadows. Pozorný čtenář má dotaz: „To už tady bylo, hej?“ 😀 Ano správně. Tentokrát to je KM north. Je to cca 100 mil – vidím to na 6-7 dní. Beru bus do Vons a následující hodinu a něco strávím kroužením s vozíkem mezi regály.

Shopping in Vons.

Po návratu na hostel mě čekala opět hra Tetris. Je třeba to nějak dostat do Bear canisteru. 😉

Pak polehávám, píšu článek za včerejšek, prostě nabírám sílu na další část PCT. 🙂 Kolem 3 se vydám do centra. Při cestě se stavím opět na pizzu, protože včera to mělo mega úspěch.

Pizza time again. 🙂

Pak scházím dolů a fotím si Mammoth Lake.

Mammoth Lake.

Ještě jsem chtěl něco dokoupit, tak jsem zašel do supermarketu, který je blíže než Vons. Co jsem chtěl neměli, ale potkal jsem tam Martina a Jakuba aka Dvanatahu. Bavíme se o tom, co máme za sebou a co nás čeká. Nakonec všichni 3 jdeme i do Vons. Já mám mini nákup, takže hned fičím. Jdu pěšky a u jedné zastávky potkám Honzu H. Zrovna jede bus, tak nasedneme a opět probíráme strategii na další dny.

Před 6 jsem na hostelu a připravuji vše na zítřejší návrat na trail. Poté sedím v „obýváku“ a dávám se do řeči s jedním section hikerem, který plánuje trail magic na následující dny na PCT. Říkám mu, že to je paráda, protože to nám PCT hikerům vždy zvedne náladu. 😉

Večer jdu zkusit najít jinou reštiku, ale nakonec stejně skončím v John’s pizza. 😀 Ale dám si hranolky a sendvič.

Po 9 jsem zpátky a jdu spát. Zítra fičím zpátky na trail. 🙂

Dneska: 0 mil, total: 907 mil

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.