18.4.2019

A je to tady – konečně čtvrtek odpoledne a já ficim směr Ostrava na vlak do Prahy. Čeká mě poslední rozloučení s nejmladším členem naší rodiny, který mi bude chybět nejvíce – synovec Dominik.

My nephew – I am gonna miss him the most.

Na pohodu dorazíme na vlakac a pak už mě čekala tradiční fotka před cedulí. Rozloučím se našima a vyrážím vstříc PCT. 🙂

Waiting for train to Prague.

I přes menší zpoždění dorazím do Prahy, beru Airport Express bus na letiště a pak již zkušeně kolem 11 v noci zaparkuji na “mojí“ sedačce na letišti. 🙂

19.4.2019

Kolem 5 ráno se odbavím a ještě se ujišťuji, že bagl půjde až do San Diega. Po krátkém letu do Frankfurtu (1,5 h) čekám cca 6 hodin na další let Frankfurt – Seattle. Skoro 11h let překvapivě letíme vrchem na Gronskem, viz foto.

Flight from Frankfurt to San Diego.

Do Seattlu dorazím slušně dolamany a jsou pouze 4 odpoledne. 🙂 Čeká mě pohovor s imigračním úředníkem a vše proběhne na pohodu. Jak zjistí, že jdu PCT, tak se diskuze stáčí na směr hiku, výbavu, atd. Dostanu razítko do pasu a ficim gate pro můj poslední let do San Diega. A tu jdu kolem výdeje baglu a jen tak ze srandy se podívám, zda tam není můj bagl. Je to blbost, ale vnitřní hlas mi říká, abych to zkontrolovat. A bagl tam nakonec je!!! No do prcic, co ti je? 🙂 Beru ho a řeším, co dál. Za chvilku narazím na borce, se kterým poresim muj bagl, aby dorazil se mnou do San Diega. Ale ráno mi borec v ČR tvrdí, že bagl pujde sám az do San Diega. No comment. Pak jiz čekám na poslední 2,5 h let do San Diega a únava je maximální. Celý let zcela prospím. Beru taxi a borec na 3x ťuka adresu do navigace. Pořád mu opakuji, že jsou v San Diegu 2 podobné adresy, ať to nesplete. Nakonec dorazíme před barák, kde strávím další 3 dny před ofiko startem a doladím poslední detaily. Lehnu do obýváku na koberec, jak jsme byli domluveni a i když mám v hlavě již 8 ráno, tak za chvilku spím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.